Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı 12.05.2018

12.05.2018 Tarihinde Firmamızın Merkez, Bölge ve Şube Müdürlükleri’ndeki tüm kadrolu çalışanları ile İstanbul Ataşehir Asia Hotel’de yıllık geleneksel toplantımızı gerçekleştirildi. Toplantımız Ataşehir Asia Hotel’de gerçekleşmiştir.
Toplantının amacı kaynaşma, motivasyon, aidiyet duygusu ortamının artırılması ve nitelikli taşınmaz değerlemesi eğitimi olarak belirlendi. Bunun yanında firmamız ile ilgili son gelişmeler ve 2018 yılı hedefler çalışanlarımız ile paylaşıldı. İnteraktif geçen toplantının sabah oturumunda çalışanlarımızın istekleri, beklentileri, önerileri, iyileştirilmeler üzerinde konuşuldu.
Toplanmamızın öğleden sonraki bölümünde ise teknik konulara girilerek “İndirgeme Oranı Nedir?”, “Kapitalizasyon Oranı Nedir?”,”Finansman Maliyet Oranı” gibi mütemadiyen değerlemede kullandığımız terim ve oranların nasıl hesaplandığı, nerelerde kullanıldığı örneklerle anlatıldı. Örnek “Nakit Akışları”, “Direkt Kapitalizasyon Yöntemi”, “Hotel ve AVM Değerlemeleri”, “Üst Hakkı Değerlemesi”, ”Emsal Uygunlaştırma Tablosu”, “Arsa Proje Geliştirme Tablosu” hazırlanması konusunda denetmenler tarafından eğitim verildi.
Ayrıca 15 yıllık firmamızda 10 yıl ve üzeri bir fiil kadrolu olarak çalışan 7 personelimize Plaket verilerek onure edildi. 10 yılını doldurmayan ve yeni çalışmaya başlayan personellerimiz için “Uzun Yıllar Beraberiz” mesajı verildi.

Haberler

Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olun